Aktuality

11.11.2002 Webmaster Quest - zvýšenie návštevnosti stránok, VivaRebates - kreditné karty zadarmo a 10$ odmena za nových klientov, WorldBet - internetová stávková kancelária (aj v českom jazyku).

    11.11.2002 - Firma Reklanet predala svoj web firme Web4U. Pribudol aj ďalší sponzor erotických stránok: Exxxit Money.

    25.06.2002 - Pokiaľ máte vlastné stránky, môžete využiť služby nasledovných sponzorov: FlashCash, WegCash, ConversionCash

    01.05.2002 - Po dlhšom čase mám pre Vás 6 firiem platiacich za posielanie reklamných mailov (Web Cash EmailEarning Click, One Dollar Email, Money2Read, Explode Traffic, Swappers And Collectors) a dvoch super sponzorov pre vaše erotické stránky (GammaCash, OffShoreClicks).

    11.11.2001 - Pre nedostatok času som sa rozhodol, že novinky budem na server pridávať naraz vo väčšom množstve a nie po jednom. Ďalej sa ospravedlňujem ak nie je sú všetky údaje aktuálne, ale firmy veľmi často menia svoje pravidlá, podmienky, služby, prípadne aj zanikajú a pri takom množstve firiem je nemožné to ustriehnuť.

    25.05.2001 - Tentoraz tu mám pre Vás až 8 nových firiem platiacich za posielanie reklamných mailov. Sú to Totale-mail, SendMoreInfo, The Mail, My Cash Email, E-Mail Pays U, Cash A Day, InterBoss a Cybertopper.

    30.04.2001 - Po viacnásobných a dlhotrvajúcich problémoch so serverom http://www.miesto.sk som bol nútený zmeniť umiestnenie svojich stránok na server http://www.szm.sk.

    11.02.2001 - Tentoraz mám pre Vás dve super novinky. LottoForever platí až 12 centov za klik a s novou firmou Twelveaway môžete vyhrať až 1.000.000 $.

    14.01.2001 - Do nového milénia s novou firmou AhMoola, ktorá platí za príjem reklamných mailov, klikanie na sponzorov a je vhodná aj pre webmasterov.
    Dúfam že ste prežili Silvestra v zdraví a že Vám nebolo na druhý deň tak zle ako mne.

    27.12.2000 - Skúšobnú prevádzku začal český systém SuperLine, ktorý platí za sledovanie www stránok a je založený na úplne novom princípe.
    Do nového tisícročia Vám prajem všetko dobré, veľa šťastia, zdravia, lásky a hlavne veľa šekov na čo najväčšie sumy.

    07.12.2000 - Tentoraz mám pre Vás až 5 noviniek. CashWars - zarábate si hraním tak, že "kradnete" peniaze od ostatných hráčov. PeoplePond - platia za čítanie mailov, pozeranie televízie a počúvanie rádia. MintMail - platí za reklamné maily. CashSpace - platí za surfovanie a čítanie mailov. PaidToClick - platí za návštevy webov, registrácie do bezplatných služieb atď.

    30.11.2000 - Nová česká firma iRek platiaca za surfovanie.

    22.10.2000 - Mám pre Vás ďalšie 3 firmy platiace za surfovanie (UniqueSurf, QuikDough, Skeno) a 2 firmy platiace webmasterom (LinkShare, Hpic).

    03.10.2000 - Po dlhšom čase som tu zase z ponukou nových firiem platiacich za rôzne aktivity na internete. V oblasti surfovania sú to: Vi-direct, český ReklaNet a Webbullion. Firmy InboxCash a InboxDollars (5 centov za mail a 40 % za členov) platia za posielanie reklamných mailov. Firma ePilot platí za vyhľadávanie v ich katalógu stránok a to až 3 centy za klik. V ponuke je aj úplne nová rubrika pre webmasterov, kde sú zatiaľ prezentované firmy CashRing, 123Cash a AmateurPages. No a nakoniec je tu firma RefMaker, ktorá Vám zadarmo vytvorí referenčnú stránku vo viacerých jazykoch. Myslím že je toho viac než dosť, tak si to v kľude preštudujte a zaregistrujte sa čo najskôr. Veď je to ako ináč všetko zadarmo. A ako sa hovorí: "Darovanému koňovi sa na zuby nepozerá". V prípade akýchkoľvek nejasností, otázok, prípadne pripomienok ma kontaktujte a ja sa Vám pomôžem vyriešiť Váš problém. Samozrejme len ak to bude v mojich silách.

28.09.2000 - Práve dnes firma SearchCactus dočasne pozastavila možnosť zárobku pre medzinárodných členov. Všetky údaje o Vás (doteraz zarobené doláre, členovia aj osobné údaje) Vám ostávajú v databáze a keď začnú znova platiť aj pre medzinárodných členov (o čom Vás budem samozrejme informovať), budete pokračovať tam kde ste prestali.

01.09.2000 - Dnešným dňom bohužiaľ skončila svoju činnosť firma SurfingPrizes. Ak máte u nich nejakú hotovosť (viac ako 25$), môžete si ju nechať do konca roku preplatiť.

23.07.2000 - Od dnes máte všetci možnosť zúčastniť sa otvorenej konferencie na tému zárobku na internete.

    17.07.2000 - Pribudli ďalšie 4 firmy platiace celosvetovo. Sú VirtualStartPage, YoYoMail, Resource-A-Day a zatiaľ jednoznačne najlepšia firma SearchCactus, s ktorou si zarobíte za minútu 1 korunu a až 25 % za členov. Ďalej som sprístupnil rubriku "Zarobte si za" a všetky jej časti ("Surfovanie", "Mailovanie" a "Ostatné"). Nájdete tam prehľadný zoznam všetkých ponúkaných firiem aj zo základnými informáciami o nich. Zoznam sa bude neustále rozširovať a aktualizovať.

    07.07.2000 - Údaje skoro o všetkých firmách sú aktualizované podľa najnovších informácií.

    11.06.2000 - Dnes tu mám pre Vás trochu viac noviniek ako obvykle. Je to hlavne 5 nových firiem ktoré platia za surfovanie do celého sveta. Sú to firmy PayingAD, OneSRC, DesktopDollars a hlavne dve perspektívne firmy CashFiesta a Dollar-Web. Keďže firiem ktoré platia do celého sveta je čoraz viac, rozdelil som rubriku "Overené firmy" na tri časti ("Top firmy", "Nové firmy" a "100% overené").

    08.06.2000 - Nová česká firma Bon-Bon, ktorá platí za návštevy sponzorov z ich stránky a za iné aktivity na internete.

    14.05.2000 - 2 české firmy (CashMail a Dr. Kom) a 1 slovenská (Emailiáda), ktoré platia za posielanie reklamných mailov.

    08.05.2000 - Prvá Česká firma platiaca za surfovanie.

    07.05.2000 - Objavujú sa zavádzajúce správy na internete, že Spedia je nedôveryhodná firma, že Vám neoprávnene zrušia účet a pod. Na tomto mieste Vás chcem ubezpečiť o opaku. Podrobnejšie informácie TU.

    25.04.2000 - "Spojazdnil" som rubriky FAQ - info, slovníčky, tipy a triky, rady a program. Takže máte teraz všetky dôležité informácie k dispozícii. Ak by ste však mali aj naďalej nejaké otázky, napíšte mi. Pripravil som pre Vás aj funkciu vyhľadávania slov na stránke. Je to výhodné hlavne na stránke s dlhším textom, ako je napr. FAQ - info alebo slovníčky. Taktiež máte možnosť v rubrike kontakt prihlásiť sa do môjho mailing listu, kde Vás budem pravidelne informovať o novinkách na týchto stránkach.

    21.04.2000 - Tak a konečne začíname nanovo. Všetkých Vás srdečne vítam a prajem Vám čo najskôr nejaké prachy bokom, ktoré Vám určite prídu vhod. Dúfam že Vám k tomu dopomôžem aj ja s mojou stránkou.
    Ako som Vás už s predstihom upozorňoval na svojej predchádzajúcej stránke http://www.home.sk/www/cente/peniaze_za_net.htm, začal som pracovať na vytvorení novej stránky. Dôvodov bolo viacero, ale najviac zavážila nemožnosť FTP prístupu. Tým sa pomerne časté aktualizovanie obsahu stránok stávalo dosť komplikované a zdĺhavé. Momentálne sú tu umiestnené údaje iba o 5 firmách, preto sa ospravedlňujem za zatiaľ nefungujúce prepojenia. To sa však bude meniť takpovediac každým dňom.
    O každej aktualizácii Vás budem informovať priamo tu, alebo ak sa prihlásite do môjho mailing listu (v rubrike kontakt), budem Vám posielať informácie formou mailu. Bol by som Vám veľmi povďačný keby ste si našli minútku a napísali mi svoj názor na tieto stránky. Taktiež privítam prípadné návrhy na vylepšenie, alebo aj nové informácie, ktoré by stáli za uverejnenie.


Úvod | Aktuality | Surfovanie | Mailovanie | Webmasteri | Ostatné | Otázky a odpovede | Program na surfovanie | Rady po registrácii | Tipy a triky | Ukážka surfovania | Slovníčky | Konferencia | Kontakt