Rady po registrácii

Dúfam, že ste sa zaregistrovali na všetky firmy ktoré platia aj do SR a ČR, pretože len tak môžete maximalizovať svoj zárobok.

Nie je ani tak dôležité veľa surfovať po internete, ako zháňať ľudí, ktorí sa zaregistrujú pod Vás a Vy potom dostávate percentá z toho, čo oni zarobia (referenčný systém, level). Oni o nič neprídu, pokiaľ sa zaregistrujú pod Vás.
Pri každej firme dostanete po úspešnej registrácii Váš osobný link, ktorým budete získavať Vašich nových členov. Jedná sa o odkaz na registračný formulár danej firmy s tým, že vo formulári už je v jednej kolónke predvyplnené Vaše užívateľské číslo. Daná firma týmto spôsobom spozná, že sa nový člen zaregistroval akože "pod Vás", teda že sa o ich ponuke dozvedel z Vašich stránok, alebo že ste mu to jednoducho povedali Vy.
Na zarábaní nového člena to nemá vplyv - nič ho to nestojí, ani mu firma nič neodpočíta. Znamená to len, že "dealer" - človek, ktorý to tomu novému členovi oznámil - dostane určitú odmenu.
Znovu zdôrazňujem, že ten nový člen o nič neprichádza, len dealer na tom získava.
Naviac to týmto spôsobom ide do niekoľko úrovní - tzn. že aj za člena, ktorého získa "pod seba" Váš člen dostane províziu, a to až do niekoľko úrovní.
Preto Vás všetkých veľmi prosím, aby ste moje referrer ID pri registráciách nezmazali. Vďaka tomu existujú tieto stránky a ja Vám naviac môžem poskytnúť pomoc pri riešení rôznych problémov spojených s touto témou.
Myslím, že to snáď každý chápe. Naozaj nepoznám človeka, ktorý by tie čísla zmazal. To by asi musel byť veľmi nechápavý alebo závistlivý človek a ja verím, že takýto nikto z Vás určite nie je. Ja osobne Vám môžem povedať, že skoro pri všetkých firmách som tiež "pod niekým" zaregistrovaný. To znamená že z môjho surfovania má tiež niekto nejakú odmenu, a vôbec mi to nevadí.

Návod, ako získať nových ľudí pod seba a tým zvýšiť svoj zárobok :

  1. Najskôr potrebujete miesto, kam svoje stránky umiestnite. Toto miesto získate na niektorom z free webhosting serverov, kde sa zadarmo zaregistrujete. Tu je pár odkazov na tieto servery:

http://www.ahoj.sk/ (v slovenčine)
http://www.szm.sk/
(v slovenčine)
http://www.host.sk/
(v slovenčine)
http://www.miesto.sk/
(v slovenčine)
http://www.home.sk/ (v slovenčine)

http://www.webpark.cz/ (v češtine)
http://www.oceany.cz/
(v češtine)
http://www.mutliweb.cz/
(v češtine)
http://www.mageo.cz/ (v češtine)
http://www.mujweb.cz/ (v češtine)
http://www.nasweb.cz/ (v češtine)

http://www.angelfire.com/ (v angličtine)
http://www.geocities.com/ (v angličtine)
http://www.fortunecity.com/ (v angličtine)

  1. Vytvorte si svoje stránky napr. pomocou programu Frontpage Editor, ktorý je súčasťou Windows 98. Vytvorte prezentáciu podobnú tejto a nezabudnite vložiť do odkazov svoje ID. Hotové stránky nahrajte na server, kde ste sa zaregistrovali.

  2. Ste v situácii, keď už síce svoje stránky máte, ale nikto o Vás nevie. Preto svoje stránky zaregistrujte zadarmo na rôznych slovenských, českých a zahraničných vyhľadávačoch:

http://www.najdes.sk/
http://www.katalog.sk/
http://www.oaza.sk/
http://www.surf.sk/
http://www.zoznam.sk/
http://www.superzoznam.sk/

http://www.seznam.cz/
http://www.atlas.cz/
http://www.zmije.cz/
http://www.toplist.cz/
http://www.navrcholu.cz/
http://www.uzdroje.cz/
http://www.centrum.cz/
http://www.mozek.cz/
http://najdi.to/

  1. Môžete použiť tiež niektorý zo systémov výmennej reklamy. Funguje to tak, že vy poskytnete miesto na reklamu na svojej stránke a za každé zobrazenie reklamy na Vašej stránke sa zobrazí Váš banner na stránke niektorého z členov. Tu je niekoľko možností:

http://mr.linx.cz/
http://www.billboard.cz/
http://www.ebel.sk/baner/
http://www.gooo.sk/
http://www.mamto.cz/
http://www.ereklama.cz/


Úvod | Aktuality | Surfovanie | Mailovanie | Webmasteri | Ostatné | Otázky a odpovede | Program na surfovanie | Rady po registrácii | Tipy a triky | Ukážka surfovania | Slovníčky | Konferencia | Kontakt